eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plPrawoGrupypl.soc.prawo › Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 21

  • 1. Data: 2020-02-12 11:11:09
    Temat: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: u2 <u...@o...pl>

    https://wpolityce.pl/polityka/486590-ujawniamy-znamy
    -liste-poparcia-sedziow-dla-czlonkow-krs


    UJAWNIAMY. Znamy nazwiska wszystkich sędziów, którzy podpisali listy
    poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa

    opublikowano: wczoraj ? aktualizacja: godzinę temu
    autor: wPolityce.pl



    Portal wPolityce.pl dotarł do pełnej listy sędziów, którzy poparli
    kandydatów na członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Spis zawiera
    ponad 360 nazwisk. Media zblatowane z ,,kastą" sędziowską od dawna
    doszukiwały się w liście poparcia skandalu i afery. Tymczasem w spisie
    znajdziemy sędziów z wielu sądów rejonowych, okręgowych oraz
    administracyjnych, znanych w środowisku jako rzetelni fachowcy, którzy z
    rzekomym układem politycznym w KRS nie mają nic wspólnego. Spis, który
    publikujemy jest kolejnym dowodem na to, ze wybór członków KRS był
    całkowicie legalny, a Rada jest organem, na którego kształt mają dziś
    ogromny wpływ sami sędziowie, a nie jak to było kiedyś, elity sędziowskie.


    CZYTAJ TAKŻE:UJAWNIAMY. Sędziowie chcą ujawnienia list KRS, ale boją
    się, że zostaną wykorzystani w przedwyborczej wojnie. ,,Nie jesteśmy
    pionkami w politycznej grze"

    Analiza listy rozbija kłamliwą narrację o spiskowej teorii, którą
    lansują nam codziennie dziennikarze z ,,Gazety Wyborczej" i TVN oraz
    wspierający bunt sędziowski politycy. Na liście znajduje się zaledwie
    garstka obecnych członków Krajowej Rady Sądownictwa, czy prezesów sądów
    powołanych przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę.
    Znane nazwiska i sędziowie ,,liniowi"

    Ze znanych nazwisk znajdziemy tam np. sędziego Macieja Miterę, rzecznika
    Rady, Przemysława T. Radzika, Zastępcę Rzecznika Dyscyplinarnego sędziów
    Sądów Powszechnych oraz sędziów, których delegowano w ostatnich latach
    do ministerstwa sprawiedliwości. Większość nazwisk to ciężko pracujący,
    orzekający na co dzień w sądach rejonowych, fachowcy i powszechnie
    szanowani w swoim środowisku sędziowie ,,liniowi". To ogromna wartość
    spisu. Po latach odsuwania od decydowania o kształcie KRS, sędziowie
    rejonowi, mogą znowu wpływać na Radę i współdecydować o naszym sądownictwie.

    CZYTAJ TAKŻE:Prawdziwym bohaterem jest sędzia Nawacki, a nie sędzia
    Juszczyszyn. ,,Powstrzymał anarchizację wymiaru sprawiedliwości"

    Obalamy też mit, że sędziowie wojewódzkich sądów administracyjnych,
    okręgowych, czy Naczelnego Sądu Administracyjnego, nie wsparli reformy
    KRS swoimi podpisami list poparcia. Wśród nazwisk, które publikujemy
    dziś jako pierwsi, znajdują się także nazwiska sędziów NSA, WSA oraz
    okręgowych. W spisie znajdują się nazwiska oraz sądy, w których
    sędziowie ci orzekali w momencie składania list poparcia. Tylko
    niewielka część sędziów wycofała poparcie dla kandydatów.

    CZYTAJ RÓWNIEŻ:Koniec z bezkarnością! Izba Dyscyplinarna zdecydowała:
    Sędzia Juszczyszyn zawieszony i z obniżonym wynagrodzeniem

    Zamieszanie wokół list poparcia sędziów dla członków KRS wzmogło się,
    gdy sędzia Paweł Juszczyszyn wystąpił do Kancelarii Sejmu o wydanie
    spisu. Podważył on także wyrok pierwszej instancji, gdyż Juszczyszyn
    uznał sobie, iż sędzia orzekający przed nim, a opiniowany przez nowy
    skład KRS, nie został powołany przez niezależny organ jakim jest KRS.
    Juszczyszyn został zawieszony w czynnościach, a na czas postępowania
    obniżono mu pensję o 40 proc.

    CZYTAJ TAKŻE:Jest uzasadnienie Izby Dyscyplinarnej SN w sprawie sędziego
    Juszczyszyna. ,,Doszło do oczywistego naruszenia prawa"

    Można postawić tezę, że ujawnienie przez portal wPolityce.pl listy
    poparcia pomoże zakończyć kryzys wokół Krajowej Rady Sądownictwa i
    niebezpieczny proceder podważania powołań sędziowskich oraz ich
    opiniowania przez legalnie i konstytucyjnie umocowaną Radę.

    LISTA POPARCIA:

    1/ Adam Jan Abraszek - SSR w Zamościu

    2/ Adam Michalak - SSR w Koninie

    3/ Adam Klank - SSR w Rudzie Śląskiej

    4/ Adrianna Wziętal - SSR w Bytomiu

    5/ Agata Pędracka - SSR w Rybniku

    6/ Agnieszka Anna Walkowiak - SSR w Elblągu

    7/ Agnieszka Ewa Dudek - Kowalska - SSR w Mysłowicach

    8/ Agnieszka Gołaszewska - SSR Warszawa

    9/ Agnieszka Halina Hajto - SSR dla Krakowa

    10/ Agnieszka Joanna Kapuścińska - SSR w Poznaniu Stare Miasto

    11/ Agnieszka Józefa Zachariarz - Kawaler - SSR w Jaworznie

    12/ Agnieszka Justyna Biel - SSR Katowice - Wschód

    13/ Agnieszka Matysek - SSR w Kielcach

    14/ Agnieszka Stachniak - Rogalska - SSR dla Warszawy - Żoliborza

    15/ Agnieszka Zielińska - SSR w Wieliczce

    16/ Aleksandra Emilia Ziółkowska - Majkowska - SSR dla m.st. Warszawy

    17/ Aleksandra Helena Korusiewicz - SSR w Myszkowie

    18/ Aleksandra Rutkowska - SSR Wrocław - Wschód

    10/ Alicja Jaskuła - SSR w Jarosławiu

    20/ Alina Basińska - SSO w Tarnobrzegu

    21/ Alina Danuta Szostakowska - SSR w Wieliczce

    22/ Andrzej Bartecki - SSR w Zamościu

    23/ Andrzej Obcowski - SSR Katowice Wschód

    24/ Andrzej Sak - SSO w Zamościu

    25/ Andrzej Skowron - SSR w Tarnowie

    26/ Andrzej Wachowski - SSR w Jarosławiu

    27/ Aneta Michałek - SSR w Zamościu

    28/ Aneta Szarejko - Płończak - SSR w Słubicach

    29/ Aneta Wlezień - SSR w Biłgoraju

    30/ Anna Beata Jamróz - SSR w Jaworznie

    31/ Anna Białobrzeska - Stybel - SSR w Jarosławiu

    32/ Anna Elżbieta Dalkowska - SSR w Gdyni (obecna wicemoinister
    sprawiedliwości)

    33/ Anna Katarzyna Parka - SSR Katowice Wschód

    34/ Anna Kiliańska - SSR w Tarnobrzegu

    35/ Anna Lipiarz - SSR w Nisku

    36/ Anna Maria Jabłońska - Ostręga - SSR w Jaworznie

    37/ Anna Mirosława Hajduk - SSR Katowice Wschód

    38/ Anna Pałasz - SSR w Olsztynie

    39/ Anna Polańska - Ziobro - SSR w Stalowej Woli

    40/ Anna Roszkowska - SSR w Jarosławiu

    41/ Anna Sekuła - SSR Katowice Wschód

    42/ Anna Wróbel - SSR w Przeworsku

    43/ Antoni Rafał Batko - SSR w Zawierciu

    44/ Arkadiusz Adam Wołoszczuk - SSR Poznań Stare Miasto

    45/ Arkadiusz Cichocki - SSO w Gliwicach

    46/ Arkadiusz Czerwoniuk, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Szczecinie

    47/ Arkadiusz Hryniszyn - SSR w Stalowej Woli

    48/ Arkadiusz Kopańko - SSR w Krasnymstawie

    49/ Arleta Konieczna - SSR w Kaliszu

    50/ Arnold Arski - SSR w Krasnymstawie

    51/ Artur Jan Szymański - SSR w Zamościu

    52/ Artur Żurawik - WSA w Gliwicach

    53/ Barbara Gałka - SSR w Biłgoraju

    54/ Barbara Iwańczyk - Lekan - SSR w Biłgoraju

    55/ Barbara Kawecka - SSR w Zawierciu

    56/ Barbara Klepacz - SSR w Gliwicach

    57/ Barbara Maria Barszczewska - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    58/ Barbara Rzekęć - SSR w Przeworsku

    59/ Barbara Urszula Kwiecińska - SSR Katowice - Wschód

    60/ Bartłomiej Dominik Jochemczyk - SSR Katowice wschód

    61/ Bartłomiej Marchlewski - SSR w Zabrzu

    62/ Bartłomiej Migda - SSR dla KRakowa Nowej - Huty

    63/ Beata Aleksander - Brzyska - SSR w Jarosławiu.

    64/ Beata Bury - SSR w Rzeszowie

    65/ Beata Danuta Dropek - Łazur - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    66/ Beata Elżbieta Włoch - SSR w Jaworznie

    67/ Beata Kozicka - sędzia WSA w Gliwicach

    68/ Beata Maria Siubdzia - SSR w Częstochowie

    69/ Bogna Olma - SSR Poznań Stare Miasto

    70/ Bożena Miliczek Ciszewska - WSA w Gliwicach

    71/ Dagmara Pawełczyk - Woicka - SSR Kraków - Podgórze (obecnie Prezes
    Sądu Okręgowego w Krakowie, członek KRS)

    72/ Daniel Jurkiewicz - SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

    73/ Danuta Felińska - Żukowska - SSR w Poznaniu Stare Miasto

    74/ Daria Magdalena Popłonyk - SSR dla m. st. Warszawy

    75/ Dariusz Andrzej Pawłyszcze, SSO w Krakowie

    76/ Dariusz Jan Krzysiak - SSO w Zamościu

    77/ Dariusz Józef Drajewicz - SSR dla Warszawy Mokotowa
    (wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa)

    78/ Dariusz Marek Cieślik - SSR w Bydgoszczy

    79/ Dariusz Rutkowski - SSO we Wrocłąwiu

    80/ Dorota Bobrowicz - SSR w Gorzowie Wielkopolskim

    81/ Dorota Charkiewicz - SSR dla m.st. Warszawy

    82/ Dorota Kosa - SSR w Zamościu

    83/ Dorota Radlińska - SSO w Warszawie

    84/ Dorota Szarek - SSO w Warszawie (delegowana do ministerstwa
    sprawiedliwości)

    85/ Edyta Zofia Dzielińska - SSR dla m.st. Warszawy (obecnie w KRS)

    86/ Edyta Żarkiewicz - WSA w Gliwicach

    87/ Emil Szczepanik - SSR dla m. st. Warszawy

    88/ Ewa Ankiewicz - SSR w Wieliczce

    89/ Ewa Danuta Barańska SSR w Dąbrowie Górniczej

    90/ Ewa Danuta Korszeń - SSR dla m. st. Warszawy

    91/ Ewa Danuta Korszeń - SSR dla m. st. Warszawy

    92/ Ewa Hełmecka - SSR w Lubartowie

    93/ Ewa Janicka Staniek - SSR Poznań Stare Miasto

    94/ Ewa Janik - SSR w Rybniku

    95/ Ewa Kopczyńska - SSR w Nisku

    96/ Ewa Magdalena Langer - SSR w Katowice - Wschód

    97/ Ewa Majwald-Lasota, Prezes Sądu Rejonowego w Rybniku

    98/ Ewa Monika Góra - Stasikowska - SSR w Jaworznie

    99/ Ewa Teresa Motyczyńska - Pałys - SSR w Wieliczce

    100/ Ewa Urszula Degowska - SSO w Płocku

    101/ Ewa Żarkiewicz-Marek -SSR w Rudzie Śląskiej

    102/ Grażyna Danuta - Lipa - SSR w Chrzanowie

    103/ Grażyna Kołodziejska - SSA w Warszawie

    104/ Grażyna Łuczak - SSO w Tarnobrzegu

    105/ Grażyna Maria Josse - Pankowska - SSO w Zamościu

    106/ Grażyna Pizoń - SSR w Nisku

    107/ Grażyna Wrzosek - SSR w Przeworsku

    108/ Grzegorz Andrzej Grzyb - SSR Katowice - Zachód

    109/ Grzegorz Krysztofiuk - SSR dla Warszawy Mokotowa

    110/ Grzegorz Piotr Jamróz - SSR w Jaworznie

    111/ Grzegorz Zarzycki - SSO w Tarnobrzegu

    112/ Halina Garus - SSO w Częstochowie

    113/ Hanna Maria Życka - SSR w Zamościu

    114/ Henryk Jan Kiesz - SSR w Biłgoraju

    115/ Henryk Juliusz Walczewski - SSR Kraków - Śródmieście

    116/ Henryka Barbara Szwyngel - SSO w Częstochowie

    117/ Irena Bochniak - SSR dla Krakowa - Podgórza

    116/ Irena Krystyna Bletek - SSR dla Krakowa - Podgórza

    119/ Ireneusz Wiliczkiewicz - SSR w Rybniku

    120/ Iwona Małgorzata Łyszczarz - Witecka - SSR w Częstochowie

    121/ Iwona Nowak - SSR w Olsztynie

    122/ Iwona Teresa Rutkowska - SSR dla Krakowa Podgórza

    123/ Iwona Zofia Bujak - SSR dla Krakowa Podgórza

    124/ Izabela Grzych-Turbak - SSR w Tarnobrzegu

    125/ Izabela Maria Bieńko - Maj - SSR w Dąbrowie Górniczej

    126/ Jacek Antoni Magdziak - SSO w Zamościu

    127/ Jacek Łabuda - SSO Warszawa - Praga

    128/ Jacek Morzycki - SSR w Tarnobrzegu

    129/ Jacek Jacek Saramaga - SSO w Przemyślu

    130/ Jacek Zbigniew Przygucki - SSO w Suwałkach

    131/ Jadwiga Gil-Pawłowska - SSR w Jarosławiu

    132/ Jan Mariusz Kozaczuk - SSR dla ?Poznania Stare Miasto

    133/ Janina Maria Ignasiak - SSO w Częstochowie

    134/ Jarosław Dudzicz - SSR w Słubicach (obecnie w KRS)

    135/ Jarosław Szczerba - SSR w Biłgoraju

    136/ Jarosław Zarębski -SSR dla m. st. Warszawy

    137/ Jerzy Andrzej Pukas - SSO w Częstochowie

    138/ Jerzy Daniluk - SSO w Siedlcach

    140/ Jerzy Żurawicki - SSO w Zamościu

    141/ Jędrzej Kondek - SSR dla m.st. Warszawy

    142/ Joanna Bury -SSRR w Olsztynie

    143/ Joanna Dorota Kolega - SSR w Częstochowie

    144/ Janusz Jurkiewicz - SSR Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

    145/ Joanna Libicz - Lechcik - SSR w Stalowej Woli

    146/ Joanna Maria Przanowska - Tomaszek - SSR dla Warszawy - Pragi Południe

    147/ Joanna Monika Oliwa - SSR dla Warszawy - Żoliborza

    148/ Joanna Monika Oliwa - SSR dla Warszawy - Żoliborza

    149/ Joanna Smyk - SSR w Krasnymstawie

    150/ Joanna Urlińska - SSR w Olsztynie

    151/ Joanna Smyk - SSR w Krasnymstawie

    152/ Jolanta Elżbieta Janas - SSO w Częstochowie

    153/ Jolanta Elżbieta Sudoł - SSO w Częstochowie

    154/ Jolanta Jagoda Michalik - SSR w Chorzowie

    155/ Jolanta Joanna Baran - SSR w Białymstoku

    156/ Jolanta Korwin - Piotrowska - SSR w Białymstoku

    157/ Jolanta Lewczyńska - SSR w Stalowej Woli

    158/ Jolanta Szewczyk - SSR w Stalowej Woli

    159/ Jolanta Zachorowska - SSR w Gliwicach

    160/ Jolanta Żak - SSR w Gliwicach\

    161/ Jolita Pokrywiecka - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    162/ Józef Bogdan - SSO w Zamościu

    163/ Józef Dyl - SSO w Tarnobrzegu

    164/ Józef Pawłowski - SSO w Przemyślu

    165/ Justyna Barbara Czarnota - SSR Katowice - Wschód

    166/ Justyna Elżbieta Kleszcz - SSR Katowice Wschód

    167/ Justyna Elżbieta Rzepa - SSR w Zamościu

    168/ Justyna Maria Magner - Szwed - SSR Katowice Wschód

    169/ Kamil Jakub Antkowiak - SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

    170/ Kamil Janusz Cichowski - SSR dla Łodzi - Śródmieście

    171/ Karol Dałek - SSO w Łodzi

    172/ Karol Dryjański - SSR w Koninie

    173/ Karol Kołodziejczyk - SSO w Częstochowie

    174/ Karol Marcin Gondoro - SSR w Myszkowie

    175/ Katarzyna Anna Wysokińska - Walenciak - SSO w Krakowie

    176/ Katarzyna Ceglarska - Piłat - SSR w Skierniewicach

    178/ Katarzyna Dil - SSR w Ełku

    179/ Katarzyna Eliza Nikodem - WSA w Poznaniu

    180/ Katarzyna Ewa Kokosza Wąsik - SSR w Jaworznie

    181/ Katarzyna Ewelina Sąsiadek - SSR Katowice Wschód

    182/ Katarzyna Iwona Wolna - Kubicka - WSA w Poznaniu

    183/ Katarzyna Jerka - SSR w Olsztynie

    184/ Katarzyna Joanna Król - SSR Katowice Wschód

    185/ Katarzyna Małgorzata Dudek - SSR w Jaworznie

    186/ Katarzyna Naszczyńska - SSR dla Warszawy Pragi

    187/ Katarzyna Nawacka - SSR w Olsztynie

    198/ Katarzyna Zabuska - SSR w Olsztynie

    199/ Kinga Śliwińska-Buśkiewicz - SSR w Koninie

    190/ Kinga Marta Wochna - SSR w Gorzowie Wielkopolskim

    191/ Konrad Dul - SSR w Janowie Lubelskim

    192/ Konrad Kamil Wytrykowski - SSO w Legnicy (obecnie w Sądzie Najwyższym)

    193/ Kornel Daniel Łaszkiewicz - SSR w Zamościu

    194/ Kornelia Gwiazdowska - SSR w Lublińcu

    195/ Krystyna Maria Darmach - SSR dla Krakowa - Podgórza

    196/ Krzysztof Adam Kamiński - SSO w Przemyślu

    197/ Krzysztof Bieńkowski - SSR w Olsztynie

    198/ Krzysztof Dembowski - SSR w Nisku

    199/ Krzysztof Deryło - SSO w Tarnobrzegu

    200/ Krzysztof Jan Pliszka - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    201/ Krzysztof Matysiak - SSR w Olsztynie

    202/ Krzysztof Przybysław Tracz - SSR w Zamościu

    203/ Krzysztof Rafał Rataj - SSR w Słubicach

    204/ Krzysztof Tryksza - SSR w PRzeworsku

    205/ Leokadia Krośniak - Cebulska - SSR w Gliwicach

    206/ Lidia Barbara Bizior - SSR w Zamościu

    207/ Lidia Jolanta Świerdza - SSR w Dąbrowie Górniczej

    208/ Lidia Pazera Lepich - SSR w Żorach

    209/ Lidia Ziarko - SSO w Tarnobrzegu

    210/ Lilianna Hamer - SSR w Stalowej Woli

    211/ Lucyna Anna Jabłońska - SSR w Katowicach

    212/ Lucyna Halina Wójcik - Cupiał - SSO w Katowicach

    213/ Lucyna Katarzyna Podsadecka - SSR Myślenice

    214/ Lucyna Zygmunt - SSR w Jarosławiu

    215/ Łukasz Kluska - SSR w Pruszkowie

    216/ Łukasz Konrad Piebiak - Warszawa m.st. Warszawa

    217/ Łukasz Maj - SSR Katowice Wschód

    218/ Łukasz Paweł Ciszewski - SSR Katowice - Zachód

    219/ MAciej Andrzej Mitera - SSR dla Warszawy Woli (członek i rzecznik KRS)

    220/ Maciej Cezary Czubak - SSR ww Tomaszowie Lubelskim

    221/ Maciej Jakub Iwaniec - SSR Warszawa Mokotów

    222/ Maciej Nawacki - SSR w Olsztynie

    223/ Maciej Pragłowski - SSR w Wieliczce

    224/ Magdalena Irena Grabowska - SSR Katowice Wschód

    225/ Magdalena Maria Mizeracka - SSR Katowice Wschód

    226/ Magdalena Zuzanna Jasińska, SSR dla Krakowa Podgórza

    227/ Maja Ewa Łapińska - SSR Katowice Wschód

    228/ Małgorzata Anna Tracz - SSR w Dąbrowie Górniczej

    229/ Małgorzata Jolanta Pietroń - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    230/ Małgorzata Kanigowska - Wajs - SSR dla Warszawy Pragi Południe

    231/ Małgorzata Katarzyna Machalik - SSR w Jaworznie

    232/ Małgorzata Maria Chrzanowska - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    233/ Małgorzata Maria Kita - Janczak - SSO w Częstochowie

    234/ Małgorzata Maria - Święch - SSR dla Krakowa Podgórza

    235/ Małgorzata Marta Kułach - SSR w Tarnobrzegu

    236/ Małgorzata Swedo - Dec - SSO w Tarnobrzegu

    237/ Małgorzata Ziomek - Zabawa - SSR w Zamościu

    238/ Małgorzata Zofia Kłuszczyńska - SSR w Dąbrowie Górniczej

    239/ Marcin Dudzik -SSR w Przemyślu

    240/ Marcin Kulikowski - SSR w Tarnowskich Górach

    241/ Marcin Ozimek - SSR w Jeleniej - Górze

    242/ Marcin Wojciech Kowal - SSR dla Warszawy Śródmieścia

    243/ Marcin Bajak - SSR w Tarnobrzegu

    244/ Marek Jaskulski - SSR Poznań Stare Miasto

    245/ Marek Korczyński - SSR w Piasecznie

    246/ Marek Szyszko - SSR Poznań Stare Miasto

    247/ Marek Witold Gajdecki - SSR w Jeleniej Górze

    248/ Marek Zbigniew Lisiczyński - SSO w Zamościu

    249/ Maria Kazimiera Bielska - Wojtaszek - SSO w Katowicach

    250/ Marian Mazur - SSR w Tarnobrzegu

    251/ Mariola Krystyna Marczak - SSR w Słubicach

    252/ Mariusz Andrzej Fołta - SSR w Przeworsku

    253/ Mariusz Tomasz Kucharczyk - SSR w Dąbrowie Górniczej

    254/ Mariusz Wąsowicz - SSR w Częstochowie

    255/ Marta Janina Wilk - SSR w Będzinie

    256/ Marta Orzeł - SSR w Janowie Lubelskim

    257/ Marta Reszka - SSR w Biłgoraju

    258/ Marta Władysława Podskarbi - Buńko - SSR w Zamościu

    259/ Marta Sałuda - WSA w Gliwicach

    260/ Marzena Elżbieta Płecha - SSR w Biłgoraju

    261/ Marzena Kaczorowska - Paczos - SSR w Biłgoraju

    262/ Marzena Zdzisława Chmiel - SSR w Biłgoraju

    263/ Mateusz Maciej Bartoszek - SSR w Poznaniu Stare Miasto

    264/ Michał Bronisław Roszkowski -SSO w Katowicach

    265/ Michał Dudzic - SSR w Tarnobrzegu

    267/ Michał Jankowski - SSR w Koninie

    268/ Michał Krzysztof Bukiewicz - SSR dla Warszawy Pragi Południe

    269/ Michał Krzysztof Bukiewicz - SSR dla Warszawy Pragi Południe

    270/ Michał Lasota - SSR w Nowym Mieście Lubawskim

    271/ Michał Przysiecki - SSR w Słubicach

    272/ Michał Radwański - SSR Poznań Stare Miasto

    273/ Mieczysław Potejko - SSO w Krakowie

    274/ Mirella Ławniczak - WSA Poznań

    275/ Mieczysław Janusz Różaniecki - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    276/ Mirosław Stanisław Baranowski - SSR w Zamościu

    277/ Monika Anna Węgrzyńska - SSR w Słubicach

    278/ Monika Kąpała-Knabel - SSR w Lublińcu

    279/ Monika Świerczak - SSR w Słubicach

    280/ Monika Wawro - SSR w Olsztynie

    281/ Norbert Mikołaj Kowal - SSR w Olsztynie

    282/ Patrycja Izabela Potejko - SSR w Jaworznie

    283/ Patryk Jacek Poniatowski - SSR w Katowicach - Zachód

    284/ Paweł Antoni Wysocki - SSR w Jaworznie

    285/ Paweł Artur Darmoń - WSA w Krakowie

    286/ Paweł Bucoń - SSR w Białej Podlaskiej

    287/ Paweł Chałada - SSR w Krasnymstawie

    288/ Paweł Dobała - SSR w Krasnymstawie

    289/ Paweł Jarosław Jaros - SSR dla m. st. Warszawy

    290/ Paweł Krystian Zwolak - SSR w Janowie Lubelskim

    291/ Paweł Mazurkiewicz - SSR w Nisku

    292/ Paweł Mroczkowski - SSR w Janowie Lubelskim

    293/ Paweł Piotr Szmidt - SSR Poznań Stare Miasto

    294/ Paweł Ptak - SSR w Częstochowie

    295/ Paweł Rynko - SSR w Olsztynie

    296/ Paweł Stępień - SSR w Wodzisławiu Śląskim

    297/ Paweł Styrna - SSR w Wieliczce

    298/ Piotr Adam Węgrzyn - SSR Kraków Śródmieście

    299/ Piotr Andrzej Skrzyszowski - SSR dla Krakowa - Śródmieście

    300/ Piotr Domaradzki - SSR w Olsztynie

    301/ Piotr Fronc - DDR dla Krakowa Podgórza

    302/ Piotr Paweł Rogoziński - SSR w Wejherowie

    303/ Piotr Sebastian Szydłowski - SSR w Suwałkach

    304/ Piotr Skrzyszowski - SSR dla KRakowa Śródmieścia

    305/ Piotr Szołdrowski - SSR w Wieliczce

    306/ Przemysław Grzegorz Wypych - SSR dla Krakowa Krowodrzy

    307/ Przemysław Koral - SSR w Dąbrowie Górniczej

    308/ Przemysław Wiktor Radzik - SSR w Krośnie Odrzańskim (obecny
    Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych)

    309/ Radosław Młyński - SSR dla m. st. Warszawy

    310/ Rafał Baranek - SSR w Gliwicach

    311/ Rafał Jaroszewski - SSR w Iławie

    312/ Rafał Krzysztof Kierzynka - SSO w Gorzowie Wielkopolskim

    313/ Rafał Marek - SSR w Stalowej Woli

    314/Rafał Reiwer, SSR w Chojnicach

    315/ Rafał Puchalski - Prezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie

    316/ Rafał Stasikowski - SSR Katowice - Zachód (obecnie w NSA)

    317/ Rafał Szymon Olszewski - SSO w Częstochowie

    318/ Rafał Waszkiewicz - SSR dla Warszawy Żoliborza

    319/ Remigiusz Guz - SSR w Wodzisławiu Śląskim

    320/ Renata Anna Mleczko - SSR dla Krakowa Podgórza

    321/ Renata Maria Sikorska - SSR w Słubicach (prezes sądu)

    322/ Renata Mazur - Bomba -SSR w Wieliczce

    323/ Renata Siudyka - WSA w Gliwicach

    324/ Robert Marek Bełczącki - SSR dla Warszawy Mokotowa

    324/ Robert Pelewicz - SSO w Tarnobnrzegu

    325/ Robert Pizun - SSR w Tomaszowie Lubelskim

    326/ Rober Radziejewski - SSR w Biłgoraju

    327/ Roman Józef Glos - SSR w Jaworznie

    328/ Roman Kłuża - SSR w Janowie Lubelskim

    329/ Sabina Kostyra Żółcińska - SSR w Wieliczce

    330/ Sebastian Bartłomiej Popiołek - SSR w Słubicach

    331/ Sebastian Bolesław Krawczyk -SSR w Tomaszowie Lubelskim

    332/ Sebastian Władysław Petlik - SSR w Sulęcinie

    333/ Sławomir Kubiak - SSR Poznan Stare Miasto

    334/ Sławomir Witold Brzóska - SSO w Częstochowie

    335/ Sylwester Andrzej Świerdza - SSR w Myszkowie

    336/ Sylwia Ewa Surmacz - Tracz - SSR w Zamościu

    337/ Sylwia Żukowska - SSR w Zamościu

    338/ Szczepan Prax - NSA

    339/ Szymon Jakub Chrobak - SSR w Prudniku

    340/ Tadeusz Bizior - SSO w Zamościu

    341/ Tadeusz Michalik - NSA

    342/ Teresa Małgorzata Sobieszek - SSR w Dąbrowie Górniczej

    343/ Teresa Urszula Ziarkiewicz - Turzyniecka - SSR w Zamościu

    344/ Teresa Wilińska - SSR w JAnowie Lubelskim

    345/ Tomasz Andrzej Czop - SSR w Jaworznie

    346/ Tomasz Andrzej Orzeł - SSR w Janowie Lubelskim

    347/ Tomasz Edward Przesłański - SSR w Częstochowie

    348/ Tomasz Kołacz - SSR w Częstochowie

    349/ Tomasz Koszewski - SSR w Olsztynie

    350/ Tomasz Pótorak - SSR w Przeworsku

    351/ Tomasz Szmydt - WSA w Warszawie

    352/ Tycjan Gerard Kotara - SSR Katowice

    353/ Urszula Klejnowska - Mosiołek - SSR w Jaworze

    354/ Urszula Wieczorek - SSO w Warszawie

    355/ Wiesław Morys - NSA

    356/ Wiesława Sech - SSO w Tarnobrzegu

    357/ Wioletta Obrębska - SSR w Olsztynie

    358/ Witold Henryk Zawisza - SSR w Rybniku

    359/ Witold Mazur - SSA w Katowicach

    360/ Włodzimierz Zygmont - NSA

    361 - Wojciech Andrzej Głowacki - SSR w Gliwicach

    362/ Wojciech Jacek Wieczorkowski - SSR Poznań Nowe Miasto i Wilda

    363/ Wojciech Osiński - SSR w Krasnymstawie

    364/ Wojciech Rowiński - SSR w Poznań Stare Miasto

    365/ Wojciech Sych - SSO w Poznaniu

    366/ Ziemowit Czech - SSR w Tarnobrzegu

    367 -Zofia Wolna - SSO w Częstochowie

    368 - Zygmunt Drożdżejko - SSR dla Krakowa Nowej Huty

    Zdjęcie Wojciech Biedroń
    autor: Wojciech Biedroń


  • 2. Data: 2020-02-12 11:37:09
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: RadoslawF <r...@g...com>

    W dniu 2020-02-12 o 11:11, u2 pisze:

    Pozwolę sobie przypominać ze jesteś tym palantem od niechcianej
    prasówki i kretynem który nie potrafi się zastosować do swojej rady
    czyli do ustawienia filtra na oponenta.


    Pozdrawiam


  • 3. Data: 2020-02-12 12:06:25
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: z <...@...pl>

    Jak teraz żyć?
    Na kogo się będzie złościć Stokrotka?
    Z czyjej głowy będzie rwał włosy Budka.
    na kogo nakrzyczy Myszka Agrasorka?

    Pytania się mnożą ;-)


  • 4. Data: 2020-02-12 13:59:07
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: u2 <u...@o...pl>

    W dniu 12.02.2020 o 12:06, z pisze:
    > Jak teraz żyć?
    > Na kogo się będzie złościć Stokrotka?
    > Z czyjej głowy będzie rwał włosy Budka.
    > na kogo nakrzyczy Myszka Agrasorka?
    >
    > Pytania się mnożą ;-)


    nie ujawnić niedobrze, ujawnić jeszcze gorzej:)))


  • 5. Data: 2020-02-12 14:05:08
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: z <...@...pl>

    "Z babo źle. Byz baby jesce gozy"

    Napisałem w cudzysłowie żeby Lord zrozumiał ;-)


  • 6. Data: 2020-02-12 22:21:08
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: m...@g...com

    "Z babo źle. Byz baby jesce gozy"
    ---
    Tu raczej odwrotnie:
    Bez baby zle, z babom tragicznie


  • 7. Data: 2020-02-12 23:02:43
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: "J.F." <j...@p...onet.pl>

    Użytkownik "u2" napisał w wiadomości grup
    dyskusyjnych:5e43cf3c$0$17345$6...@n...neostrad
    a.pl...
    >https://wpolityce.pl/polityka/486590-ujawniamy-znam
    y-liste-poparcia-sedziow-dla-czlonkow-krs

    >Portal wPolityce.pl dotarł do pełnej listy sędziów, którzy poparli
    >kandydatów na członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Spis zawiera
    >ponad 360 nazwisk. Media zblatowane z ,,kastą" sędziowską od dawna

    Ale ktorzy ktorych ... ile mial Nawacki podpisow :-)


    >doszukiwały się w liście poparcia skandalu i afery. Tymczasem w
    >spisie znajdziemy sędziów z wielu sądów rejonowych, okręgowych oraz
    >administracyjnych, znanych w środowisku jako rzetelni fachowcy,
    >którzy z rzekomym układem politycznym w KRS nie mają nic wspólnego.
    >Spis, który publikujemy jest kolejnym dowodem na to, ze wybór
    >członków KRS był całkowicie legalny, a Rada jest organem, na którego
    >kształt mają dziś ogromny wpływ sami sędziowie, a nie jak to było
    >kiedyś, elity sędziowskie.

    Zabrzmialo jak w kurskowizji :-)

    Ale skoro tak ... to czego sie tak wstydza ujawnic ?

    No i taka ciekawostka - z Wroclawia to dwoje sedziow, choc nazwisko
    niemal jedno.
    A z Poznania trudno zliczyc - ze 30 ...


    J.


  • 8. Data: 2020-02-13 07:19:17
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: cef <c...@i...pl>

    W dniu 2020-02-12 o 13:59, u2 pisze:
    > W dniu 12.02.2020 o 12:06, z pisze:
    >> Jak teraz żyć?
    >> Na kogo się będzie złościć Stokrotka?
    >> Z czyjej głowy będzie rwał włosy Budka.
    >> na kogo nakrzyczy Myszka Agrasorka?
    >>
    >> Pytania się mnożą ;-)
    >
    >
    > nie ujawnić niedobrze, ujawnić jeszcze gorzej:)))

    Rozwiązanie jest proste:
    to są listy z lutego 2020,
    a poparcie było wymagane kiedyś tam przy wyborze do KRS i tak
    Wielka Kołomyja Elementarna będzie trwać.


  • 9. Data: 2020-02-13 09:14:25
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: z <...@...pl>

    Jak się źle babe wybierze to może tak być ;-)


  • 10. Data: 2020-02-13 09:16:00
    Temat: Re: Listy poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa
    Od: z <...@...pl>

    W ten sposób to można kołomyję odstawiać a prawnicy będą mieli zajęcie.

    Opcja zerowa zbliża się wielkimi krokami. ;-)

strony : [ 1 ] . 2 . 3



Szukaj w grupach

bezpłatny program PIT 2019

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1