eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPrawoGrupypl.soc.prawoSprzedaz na aukcji przedmiotu niepelnowartosciowego › Re: Sprzedaz na aukcji przedmiotu niepelnowartosciowego
  • Data: 2006-10-16 13:52:29
    Temat: Re: Sprzedaz na aukcji przedmiotu niepelnowartosciowego
    Od: VanVonVen <vanvonven@WYTNIJ_TOinteria.pl> szukaj wiadomości tego autora
    [ pokaż wszystkie nagłówki ]

    Uzytkownik "witek" <w...@g...pl.invalid> raczyl wyrazic swoja
    opinie w news:egul22$8nh$1@inews.gazeta.pl:

    > Wiesz, on ma dokładnie taki sam problem z udwodnieniem, że dostał
    > uszkodzony jak i wy z udowodniem, że nieuszkodzony wysłaliście.
    > Podszewka to nie jest taka rzecz, która przeszkadza w chodzeniu. Skoro
    > jest podszyta, to niech ją odpruje.
    > No chyba, że o coś więcej mu chodzi.

    Ja juz sam nie wiem, o co odbiorcy towaru chodzi, poniewaz stwarza takie
    problemy i prosze mi uwierzyc straszy juz takimi podmiotami, ze szkoda

    > Proponują podejście zdroworozsądkowe. Jak uczciwie wysłaliście towar,
    > to uczciwie poczekajcie też na ten sąd i tą policję.

    Tak sie zastanawialem ila to by ja kosztowalo, gdyby faktycznie wyszla na
    droge sadowa?

    pozdr. VanVonVen

Podziel się

Poleć ten post znajomemu poleć

Wydrukuj ten post drukuj

Następne wpisy z tego wątku

Najnowsze wątki z tej grupy

Najnowsze wątki

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1