Data: 2002-03-15 18:01:42
Temat: Re: aukcja..zostalem oszukany
Od: Goomich <g...@w...pl> szukaj wiadomości tego autora
[ pokaż wszystkie nagłówki ]"Robert Bajorek" <r...@p...onet.pl> naskrobał(a) w
news:3c9076a7$1@news.vogel.pl:
> Czy twoja niepełnoletniość
> komplikuje sprawę - nie mam pojęcia. pozdrawiam
A moży by ją wykorzystać? Skoro jest niepełnoletni, to można
zastosować art. 17 kc, że w wypadku rozporządzenia swoim majątkiem,
potrzebna jest zgoda przedstawiciela ustawowego. Wtedy to druga
strona musiałaby udowodnić, ze nie wysłała gwoździa.
Pozdrawiam
Krzysztof "Goomich" Ferenc
g...@w...pl UIN: 6750153
Chrzanić sygnaturki !!!!
Następne wpisy z tego wątku
- 18.03.02 15:47 Poke
Najnowsze wątki z tej grupy
- Śledztwo bodnatury "jak wyrok"? ["likwidator" Polskiego Radia donosi]
- prawo jazdy z Nepalu
- Mini Netykieta polskich grup i list dyskusyjnych
- Niemcy: "Alles fuer Deutschland" jest zakazane (dla AfD - nieprawomocna grzywna)
- Ustawy o rejestracji obcych agentów (wpływu): fuj Gruzja/Rosja v. cacy USA
- Prowadzenie działalności za kogoś - to legalne?
- nieletni na plaży naturystów
- Afera II LO w Nowym Sączu wypracowanie
- Chess
- Vitruvian Man - parts 7-11a
- Vitruvian Man - parts 1-6
- Koniec bezkarności?
- chatGPT prawem się zasłania
- sedzia Szmydt
- policja pomaga
Najnowsze wątki
- 2024-05-16 Śledztwo bodnatury "jak wyrok"? ["likwidator" Polskiego Radia donosi]
- 2024-05-16 prawo jazdy z Nepalu
- 2024-05-15 Mini Netykieta polskich grup i list dyskusyjnych
- 2024-05-15 Niemcy: "Alles fuer Deutschland" jest zakazane (dla AfD - nieprawomocna grzywna)
- 2024-05-14 Ustawy o rejestracji obcych agentów (wpływu): fuj Gruzja/Rosja v. cacy USA
- 2024-05-14 Prowadzenie działalności za kogoś - to legalne?
- 2024-05-14 nieletni na plaży naturystów
- 2024-05-12 Afera II LO w Nowym Sączu wypracowanie
- 2024-05-11 Chess
- 2024-05-11 Vitruvian Man - parts 7-11a
- 2024-05-11 Vitruvian Man - parts 1-6
- 2024-05-11 Koniec bezkarności?
- 2024-05-10 chatGPT prawem się zasłania
- 2024-05-09 sedzia Szmydt
- 2024-05-09 policja pomaga