eGospodarka.pl

eGospodarka.plPrawoGrupypl.soc.prawo › słuzebnosc mieszkania = umowa o dozywocie ???
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-09-06 16:57:54
    Temat: słuzebnosc mieszkania = umowa o dozywocie ???
    Od: "Iwona.eM." <m...@o...pl> szukaj wiadomości tego autora



    Witam,

    Czy zastrzeżenie służebnosci mieszkania polegajace na bezplatnym i
    dozywotnim korzystaniu z kilku pomieszczen w budynku mieszkalnym jest
    rownoznaczne z umowa o dozywocie, w mysl ktorej obdarowanego obowiazuje
    m.in. art. 908 kc par.1. ???

    pzdr.
    Iwona


strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Szukaj w grupach

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.